Rowery  Jest 69 produktów.

Podkategorie

 • Górskie

  Rowery przeznaczone do jazdy w trudnym i wymagającym terenie. Cechuje je wytrzymałość, niezawodność i łatwość pokonywania wszelkich przeszkód.

 • Szosowe

  Rower szosowy to sportowy rower, dostosowywany przede wszystkim do warunków drogi twardej.

 • Trekingowe i Miejskie

  Rower do uprawiania zaawansowanej turystyki rowerowej, polegającej na przemierzaniu długich, często wielodniowych tras, zarówno po drogach asfaltowych jak i drogach o nawierzchni nieutwardzonej.
  Wygodna rama, amortyzowany wspornik siodła i regulowany wspornik kierownicy zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Większe koła i niezbędne akcesoria jak błotniki, lampy czy bagażnik ułatwią poruszanie się w miejskich warunkach.

 • Crossowe

  Sportowe rowery o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Idealnie łączą jazdę terenową z jazdą po asfalcie. Rowery wyposażone są w koła 28", które zapewniają dużą prędkość oraz łatwość pokonywania nawet dłuższych dystansów. Szeroki zakres osprzętowy rowerów CROSS ułatwi dobór odpowiedniego modelu do własnych potrzeb i preferencji. 
  Szeroki zakres regulacji wspornika kierownicy oraz geomeria ramy pozwoli optymalnie dopasować do preferencji użytkownika. Stylistyką przypominają rowery MTB. Istnieje możliwość doposażenia ich w błotniki, bagażnik oraz oświetlenie bateryjne.

 • Dziecięce

  Rowerki przeznaczone dla dzieci w różnych wiekach ,rowerki dla najmłodszych posiadają boczne kółka które wspomagają jazdę i zabezpieczają przed upadkiem.

 • Stacjonarne

  Rowery stacjonarne przeznaczone do użytku w zamkniętych pomieszczeniach .
  Idealne na zimową porę kiedy rower odstawiamy z braku warunków pogodowych.
  Rower stacjonarny ma szerokie zastosowanie. Idealnie nadaje się do treningu, redukcji tkanki tłuszczowej, wzmacniania mięśni oraz poprawy ogólnej kondycji.

 • Fitnesowe

  Roweru typu fitness  swoją geometrią zapewnia komfortową i wyprostowaną pozycję, a rower świetnie nadaje się do ucieczki z korków czy podziwiania widoków za miastem. Wszystkie modele SPEEDER z wyjątkiem wersji 20-V są wyposażone w hamulce tarczowegwarantujące stałą jakość hamowania niezależnie od warunków pogodowych.

 • Elektryczne

  Rowery elektryczne , silnik w tylnej piaście , silnik w przedniej piaście , silnik centralny.

  Rowery na podzespołach Bafang, Shimano ,Bosch.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów